Strategia firmy

Celem strategicznym Global Media jest zwiększenie skali działalności telekomunikacyjnej poprzez współpracę z partnerami biznesowymi i udoskonalanie oferty produktowej dla odbiorców usług. Naszą domeną jest nowoczesność, wysoka jakość i szybkość działania w celu rozwoju sieci światłowodowej we Wrocławiu.

O Globalmedia

Jesteśmy jednym z najskuteczniejszych dostawców kompleksowych rozwiązań dla technologii bezprzewodowych oraz teleinformatycznych w woj. dolnośląskim. Działamy w branży nowoczesnych technologii, która wymaga innowacyjnego zarządzania i skutecznego działania. Od samego początku celem firmy było dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług jak najszerszej grupie klientów.

Co nas wyróżnia

Telekomunikacja i usługi dodane, szeroko rozumiane rozwiązania teleinformatyczne dla firm. Przede wszystkim dogodne i nowoczesne rozwiązania, bezpieczeństwo, szybkość działania, niezawodna pomoc techniczna. Duży zasięg sieci.

Zakres naszych usług to: dostęp do sieci Internet w technologii radiowej oraz światłowodowej, wysokie gwarancje SLA, bezpieczeństwo danych, rozwiązania głosowe – szeroka funkcjonalność, doskonała jakość połączeń telefonicznych, transmisja danych, sieci korporacyjne.